تاریخ امروز: شنبه, ۸ بهمن ۱۴۰۱ | ۱۵:۵۶

تاریخ امروز: شنبه, ۸ بهمن ۱۴۰۱ | ۱۵:۵۶


تاریخ امروز: شنبه, ۸ بهمن ۱۴۰۱ | ۱۵:۵۶

خرید بیمه عمر

جهت کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

اعطای نمایندگی

جهت دریافت اطلاعات بیشتر کلیک کنید

فرم همکاران

جهت مشاهده و دریافت فرم ها کلیک کنید

همه چیز درباره بیمه پاسارگاد

 چقدر درباره مزایا و معایب بیمه پاسارگاد می دانید؟

تنوع بالایی که این روزها در خدمات بیمه ای به چشم می خورد باعث شده تا خیلی از افراد همواره در انتخاب و خرید بهترین بیمه عمر دچار سردرگمی شوند. در چنین شرایطی اطلاع از مزایا، معایب و خدمات مربوط به هر یک از شرکت های بیمه تأثیرات قابل قبولی در انتخاب بهترین نوع آن دارد. به طور کلی شرکت های مختلف شرایط متفاوت و انحصاری را برای بیمه عمر متقاضیان خود در نظر گرفته اند اما لزوم عاقل و بالغ بودن بیمه گذار یکی از شروط اصلی، همیشگی و قانونی است که در تمامی شرکت های مربوط به خدمات بیمه عمر مشترک است. ما در این بخش از مطلب خود می خواهیم به طور جامع و کامل شما را با یکی از رایج ترین بیمه های عمر به نام بیمه پاسارگاد،مزایا و شرایط استفاده از آن آشنا سازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر دراین‌باره با ما همراه باشید.

معرفی شرکت بیمه پاسارگاد

بیمه عمر

بیمه عمر

بیمه پاسارگاد

هر ساله تاریخ بیست و نه بهمن ماه سالروز تأسیس شرکت بیمه پاسارگاد را به یاد ما می آورد. شرکت معتبر و شناخته شده ای که عملکرد بالا و منحصر به فرد خود را مدیون تلاش و همت بی شائبه کارکنان فداکار، دلسوز و مدیران محترم می داند. از این رو اتکای به لطف و رحمت الهی در راستای رفاه و آسایش هم‌وطنان خود گام های عظیمی را در صنعت بیمه برداشته است. داشتن پشتوانه مالی برای سال های پیش رو یکی از ابتدایی ترین فعالیت اقتصادی هر فردی است که میتواند در رقم زدن آینده موفق وی بسیار تأثیرگذار باشد. در واقع هدف اصلی و کارکرد بیمه پاسارگاد نیز همین است. به جرات می توان گفت این شرکت یکی از برترین شرکت های خصوصی در کشور است که با کسب برترین استانداردهای جهانی و سود همسو و متوازن خدمات بیمه ای متنوعی را در زمینه بیمه های زندگی و غیر زندگی به مشتریان خود عرضه می دارد.

موضوع فعالیت شرکت بیمه پاسارگاد

بیمه پاسارگاد

شرکت بیمه پاسارگاد

بیمه پاسارگاد یا به عبارت دیگری بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد به عنوان جدیدترین و متفاوت ترین نسل از بیمه زندگی معرفی شده است. که بهترین شرایط و پوشش بیمه عمر را به همراه پرداخت بالاترین سود بیمه در آینده را در اختیار متقاضیان خود قرار می دهد. در این نوع بیمه دو نوع پوشش اصلی با عناوین تأمین سرمایه حیات در آینده و تأمین سرمایه فوت عادی با سود تضمینی وجود دارند و شرایط هر یک از آن ها به گونه ای طراحی شده است که تمامی افراد جامعه از هر سبک و قشری بتوانند مطابق نیازهای خود از پوشش های بیمه ای  آن برخوردار شوند. در ادامه بیشتر شما را با موضوعات اصلی این شرکت و انواع خدمات بیمه ای قابل ارائه در آن آشنا می سازیم:

بیمه اشخاص

در واقع بیمه پاسارگاد این نوع از خدمات بیمه ای را به منظور فراهم آوردن شرایطی مطلوب و ایده آل برای تأمین آینده و جلوگیری پیامدهای نامطلوب حوادث غیرقابل پیش بینی متقاضیان خود فراهم آورده است. به علاوه آنکه با ایجاد بیمه اشخاص آرامش و اطمینان خاطر هریک از متقاضیان به بهترین شکل ممکن تأمین می گردد. از جمله برنامه هایی که در این نوع از بیمه پاسارگاد در نظر گرفته شده است به شرح زیر می باشد:

 • بیمه عمر و تأمین آتیه: این نوع بیمه معمولاً مواقع بروز حوادث گروهی برای کلیه کارکنان سازمان های دولتی، مؤسسات، واحدهای صنعتی، شرکت ها و یا کارگاه های تولیدی به کار گرفته می شود. همچنین نوع بیمه عمر زمانی برای طیف وسیعی از اشخاص حقوقی و حقیقی اعم از مؤسسات اعتباری، صندوق های قرض الحسنه، بیمه تکمیل درمان گروهی که این خود شامل کلیه پرسنل و افراد تحت تکلف سازمان ها، شرکت ها و سایر ارگان های خصوصی و دولتی می شود، بیمه انفرادی و بیمه مسافرت خارج از کشور را هم شامل می گردد.

بیمه اموال

به طور عمده این نوع از بیمه پاسارگاد تمامی اموال منقول و غیر منقول شخص بیمه گذار را تحت پوشش خود قرار می دهد. مواردی از قبیل بیمه آتش سوزی برای اماکن صنعتی، واحدهای تجاری، اداری، منازل و مجتمع های مسکونی با در نظر گرفتن ارزش واقعی محل مذکور و اموال و تأسیسات موجود در آن ها در زمره بیمه اموال شرکت پاسارگاد قرار دارند. از دیگر پوشش های این نوع بیمه که با بالاترین دریافت سود همراه است به شرح زیر می باشد:

 • بیمه وسایل نقلیه موتوری که خود شامل شخص ثالث، بیمه بدنه و حوادث غیر قابل پیش بینی مربوط به سرنشینان آن با تعهدات متفاوت

 • بیمه باربری برای تمامی کالاهای وارداتی، صادراتی و جابه‌جایی داخلی تمامی محمولات

 • بیمه مهندسی اعم از خدمات پوششی بیمه ای مورد نیاز برای هر یک از پروژه های انجام شده، تأسیسات در حال اجرای عمرانی، تأسیسات صنعتی کم خطر و پر خطر

بیمه مسئولیت

بیمه مسئولیت یکی دیگر از برنامه های کاربردی در بیمه پاسارگاد است که شخص یا اشخاص بیمه گذار خود را در راستای رسیدن به سوددهی بلند مدت و ایجاد یک سرمایه گذاری ارزشمند یاری می رساند. موضوعات مندرج در این بیمه نامه به شرح زیر است:

 • بیمه مسئولیت پزشکان و پیراپزشکان

 • بیمه مسئولیت کارفرما در برابر کارکنان و پروژه های مختلف اعم از ساختمانی، سدسازی، راه سازی، پل سازی و نظایر آن

 • بیمه مسئولیت کارفرمای تمامی کارگاه های صنعتی، تولیدی و خدماتی در برابر کارگران

 • بیمه مسئولیت کارگران و مهندسین حرفه ای برای نگهداری آسانسور

 • بیمه مسئولیت ناشی از وقوع انفجار یک واحد مسکونی یا ترکیدگی لوله ها و سرایت آن به ساختمان های همسایه

مزایای خرید بیمه پاسارگاد

بیمه عمر

بیمه عمر

خرید بیمه پاسارگاد

اگر جایی درباره خرید بیمه پاسارگاد شنیده اید یا مطلبی را مطالعه نمودید حتماً شما هم به مثابه بسیاری از افراد دانستن مزایای بیمه از جمله اولین سؤالاتی است که درباره این شرکت در ذهنتان خطور می کند. اینکه اگر این بیمه نامه را برای خود یا خانواده تان خریداری کنید شامل پوشش دهنده های بیمه پاسارگاد خواهید شد؟ ما در اینجای مطلب می خواهیم با بیانی ساده و نقل قول از تجربیات کسانی که بیمه پاسارگاد را خریداری کرده اند درباره مزیت های آن برایتان صحبت می کنیم:

در حالت کلی مزایای خرید بیمه پاسارگاد هم شامل مزایای مالی و هم بیمه ای است. شرایط کلی آن هم برای تمامی بیمه گذارها یکسان می باشد. اما هر یک از اشخاص حقیقی و حقوقی بنا به نیاز و خط مشی های خود می توانند در نحوه دریافت مزایا و تعیین شرایط آن تغییراتی ایجاد کنند. از جمله مزیت های بارز این بیمه عبارت اند از:

 • استفاده از تسهیلات وام بیمه عمر

 • امکان قرار دادن سپرده در بیمه عمر

 • دریافت تخفیفات در بیمه های اموال

 • تعیین میزان و شیوه پرداخت حق بیمه عمر توسط بیمه گذار

 • معافیت های مالی بیمه عمر

 • و….

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.